';

Історія

Наша компанія є виробником паркету, масивної та інженерної паркетної дошки в м. Тернопіль. Хоча ми і представляємо ланку малого бізнесу, проте із чималим досвідом у деревообробній галузі. На ринку України компанія “Стеник” почала свою діяльність із 1999 року. З початку існування нашої компанії , ми приділяли велику увагу якості продукції.

Потенційні можливості виробництва складають більше 50 000м2 в рік. Багаторічний досвід роботи та прагнення до постійного розвитку дозволило нам зайняти гідну позицію на ринку.

Сьогодні компанія Стеник асоціюється із продукцією високої якості в Україні та за її межами. Про це свідчить зростання кількості наших клієнтів приведених за порадою від своїх партнерів, а також численні продажі. Наша продукція експортується до клієнтів у Великій Британії, Німеччині, Данії, Бельгії, Естонії, Греції, Франції, Польщі а також продається в Україні. Слід також зазначити, що для покращення співпраці із нашими клієнтами в Європейському Союзі, у нас відкрито представництво у Польщі – “Stenyk Polska“.

Завдяки автоматизованому процесу виробництва, багатомісячній практиці сушіння деревини та чималому досвіду, готовий продукт відповідає європейським стандартам EN 13226. У процесі виготовлення нашої продукції задіяне обладнання провідних європейських фірм, а саме: WeinigSCM, Homag, Torwegge, A.costa та інші.

Ми запрошуємо Вас до співпраці. Ми – динамічна компанія, що постійно розвивається, ми відкриті для співпраці з підрядниками, архітекторами, дизайнерами і продавцями в Україні та Європейському Союзі.

Паркет це довгострокова інвестиція, а тому ми пропонуємо підлогу, що втілює якості довговічності та елегантності.

Підсумовуючи хочемо подякувати усім Вам за ту довіру, яку ви покладаєте на нас обираючи наш товар.

preloader